Marián Kotleba je podozrivý z pedofílie.

Pre niekoho šok, pre pychiatrov  a kriminalistov jav, s ktorým sa nezriedka stretávajú vo svojej praxi. Páchatelia najodpornejších sexuálnych deliktov často navonok spoločensky vystupujú ako najväčší nepriatelia  takejto kriminality, v snahe zakryť zakryť svoju skutočnú sexuálnu deviáciu. Nie je nič výnimočné, že sa im takto roky darí zakrývať vlastné sexuálne úchylky.

Veľmi známym prípadom z posledných rokov je prípad Jörga Haidera,  lídera strany Zväz za budúcnosť Rakúska (BZÖ). Ten navonok vystupoval ako “neochvejný zástanca záujmov Rakúska a Rakúšanov” a prezentoval sa predovšetkým dvomi témami. Vystupoval ako totálny odporca prijímania utečencov a súčasne absolútny nepriateľ homosexuálov. Po jeho smrti vypukol škandál, keď sa zistilo, že dlhodobo udržiaval homosexálny vzťah so svojím straníckym kolegom Stefanom Petznerom!

Obdobný, aj keď obsahovo odlišný prípad zaznamenali policajní vyšetrovatelia v americkom štáte  Alabama, keď sa zistilo, že zdravotná sestra v jednej z najprestížnejších nemocníc, roky vnímaná ako obetavá opatrovateľka hendikepovaných ľudí, týchto v skutočnosti vraždila podávaním smrteľných dávok ukľudňujúcich liekov a anestetík. Opakované psychologické vyšetrenie ukázali, že od svojich asi 20 rokov trpela paranoidnou nenávisťou voči postihnutým ľuďom.

Ruskou tajnou službou zavraždený bývalý agent Litvinenko zverejnil informácie, podľa ktorých bol ruský prezident Putin ešte ako študent zachytený tajnou kamerou pri sexe s malými chlapcami. Čítaj viac : www.topky.sk/cl/11/1523361/Drsne-tajomstvo-ruskeho-prezidenta-odhalene-v-britskej-sprave–Putinov-sex-s-mladymi-chlapcami-

Dnes ten istý Putin, už ako prezident Ruskej Federácie, vystupuje ako “neochvejný” bojovník proti homosexuálom!

Zaujímavá správa prenikla na verejnosť z archívov banskobystrickej kriminálnej polície. V rokoch 2002 a 2004 bola opakovane vypočúvaná konkrétna osoba vo veci “podozrenia z trestného činu podľa par. 201 Trestného zákona-sexuálne zneužívanie mladistvých”. Malo ísť o dva prípady, keď podozrivý Marián Kotleba zneužíval maloletých chlapcov M.K. a F.R. Vyšetrovaním sa síce nepodarilo preukázať spáchanie takéhoto trestného činu podozrivým, ale vyšetrovateľ prípadu vec iba “uložil”. To v bežnej reči znamená, že sa k prípadu môže v určenej lehote vrátiť, pokiaľ sa mu podarí získať ďalšie dôkazy pre začatie trestného stíhania a obvinenie konkrátneho páchateľa.

Po tisícoch, či desaťtisícoch  prípadov z kriminalistickej histórie, keď sa navonok slušní, verejnosťou rešpektovaní , alebo vystupujúci ako bohabojní a veriaci ľudia dopúšťali najohavnejších zločinov, by nebolo nič prekvapujúce, ak by k takéto obvinenie vyšetrovateľ Mariánovi Kotlebovi po nejakom čase vzniesol.